Продам автокрісло група1(від 1 до 4х років)

Правила форуму
При добавлении объявления обязательно ознакомьтесь с правилами раздела «Продаю»
После продажи - ОБЯЗАТЕЛЬНО закройте тему.
Закрито
Аватар користувача
GRASS
Новичок
Новичок
Повідомлень: 70
З нами з: 04 лютого 2009, 17:29
Reputation: 0
My car: forester 2.0 AT 2009
Меня зовут: Grass
Card Number: 0
Звідки: Кам'янець-Подільський

Продам автокрісло група1(від 1 до 4х років)

Повідомлення GRASS » 19 січня 2011, 19:29

Автокрісло чорного кольору із кріпленням Isofix - Maxi-Cosi Priori Fix Користувався близько двох років, причина продажу - малеча вже виросла icon_kiss
Зображення

Прочитати про нього можна тутhttp://motik.com.ua/Avtokreslo-maxicosi ... p-952.html

Ціна 1700грн. + торг.



Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Востаннє редагувалось 30 січня 2011, 17:37 користувачем GRASS, всього редагувалось 4 разів.
Зображення

ibn
Понимающий
Понимающий
Повідомлень: 577
З нами з: 01 вересня 2009, 21:22
Reputation: 0
My car: forester 2.0
Меня зовут: Ибрагим
Card Number: 0
Звідки: Харьков

Re: Продам автокрісло група1(від 1 до 4х років)

Повідомлення ibn » 20 січня 2011, 09:17

Прикольное кресло...Торг?

Всеволод
Участник
Участник
Повідомлень: 110
З нами з: 09 березня 2009, 23:05
Reputation: 0
My car: BMW X3
Меня зовут: seva
Card Number: 0
Звідки: Днепропетровск

Re: Продам автокрісло група1(від 1 до 4х років)

Повідомлення Всеволод » 20 січня 2011, 22:01

Состояние кресла?фотки и контакты в личку,

Аватар користувача
GRASS
Новичок
Новичок
Повідомлень: 70
З нами з: 04 лютого 2009, 17:29
Reputation: 0
My car: forester 2.0 AT 2009
Меня зовут: Grass
Card Number: 0
Звідки: Кам'янець-Подільський

Re: Продам автокрісло група1(від 1 до 4х років)

Повідомлення GRASS » 21 січня 2011, 02:18

Ок! Завтра виставлю фотки. icon_ok
Зображення

Аватар користувача
GRASS
Новичок
Новичок
Повідомлень: 70
З нами з: 04 лютого 2009, 17:29
Reputation: 0
My car: forester 2.0 AT 2009
Меня зовут: Grass
Card Number: 0
Звідки: Кам'янець-Подільський

Re: Продам автокрісло група1(від 1 до 4х років)

Повідомлення GRASS » 21 січня 2011, 19:28

Добавив фото!
Віддам в хороші руки за 1550грн. + Доставлю в Київ, якщо потрібно icon_pardon
Зображення

Аватар користувача
GRASS
Новичок
Новичок
Повідомлень: 70
З нами з: 04 лютого 2009, 17:29
Reputation: 0
My car: forester 2.0 AT 2009
Меня зовут: Grass
Card Number: 0
Звідки: Кам'янець-Подільський

Re: Продам автокрісло група1(від 1 до 4х років)

Повідомлення GRASS » 30 січня 2011, 17:21

ПРОДАНО! Можна закривати тему. :idea:
Зображення

Закрито

Повернутись до “Запчасти и аксессуары”