Розпродаж..

Правила форуму
При добавлении объявления обязательно ознакомьтесь с правилами раздела «Продаю»
После продажи - ОБЯЗАТЕЛЬНО закройте тему.
Відповісти
Горобець Денис
Участник
Участник
Повідомлень: 117
З нами з: 18 січня 2014, 16:37
Reputation: 0
My car: forester 2.0X
Меня зовут: Stetnet
Card Number: 0

Розпродаж..

Повідомлення Горобець Денис » 14 серпня 2018, 19:47

2. Полуося передні в хорошому стані ,пильники цілі,хамути на місці.потрібно перебрати гранати(змазати).
Зображення
Зображення
Зображення
Ціна 120$
3 .Пластикові накладки на пороги.
Зображення
Ціна 300грн.
Всі питання по тел. 0952214143 Денис.. територіально Чернівці

Коврики Eva. Як нові 1000грн.
Зображення
Диски Rota Turtle 5x100, ЦО 56.1 з гумою Nexen WinGuard 2 225/55 17року 27 неділя ціна 550$
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Востаннє редагувалось 25 серпня 2018, 08:47 користувачем Горобець Денис, всього редагувалось 3 разів.

Горобець Денис
Участник
Участник
Повідомлень: 117
З нами з: 18 січня 2014, 16:37
Reputation: 0
My car: forester 2.0X
Меня зовут: Stetnet
Card Number: 0

Re: Барахлішко....

Повідомлення Горобець Денис » 24 серпня 2018, 08:23

..муфти продані

Аватар користувача
acypkh
Участник
Участник
Повідомлень: 293
З нами з: 27 січня 2017, 09:29
Reputation: 0
My car: forester 2.0 АТ 2007
Меня зовут: Руслан
Card Number: 0

Re: Розпродаж..

Повідомлення acypkh » 25 серпня 2018, 08:34


Горобець Денис
Участник
Участник
Повідомлень: 117
З нами з: 18 січня 2014, 16:37
Reputation: 0
My car: forester 2.0X
Меня зовут: Stetnet
Card Number: 0

Re: Розпродаж..

Повідомлення Горобець Денис » 25 серпня 2018, 08:46

..готовий за 700

Аватар користувача
acypkh
Участник
Участник
Повідомлень: 293
З нами з: 27 січня 2017, 09:29
Reputation: 0
My car: forester 2.0 АТ 2007
Меня зовут: Руслан
Card Number: 0

Re: Розпродаж..

Повідомлення acypkh » 25 серпня 2018, 12:26

Горобець Денис писав:..готовий за 700
это не распродажа))) я не готов за б/у платить больше половины от нового

Горобець Денис
Участник
Участник
Повідомлень: 117
З нами з: 18 січня 2014, 16:37
Reputation: 0
My car: forester 2.0X
Меня зовут: Stetnet
Card Number: 0

Re: Розпродаж..

Повідомлення Горобець Денис » 25 серпня 2018, 13:16

..я в грудні 17 року дав за них з доставкою 1150.. простояли вони у мене 2 місяця зими.. хочеш забрати , давай скільки прошу.. якщо ні , купуй нові.. за 850 +підпятник +150. + значок Субару 50..

Аватар користувача
ez3kiel
Новичок
Новичок
Повідомлень: 35
З нами з: 09 січня 2016, 12:25
Reputation: 0
My car: forester 2.0XT
Меня зовут: Алексей
Card Number: 0

Re: Розпродаж..

Повідомлення ez3kiel » 16 жовтня 2018, 15:13

Горобець Денис писав:..я в грудні 17 року дав за них з доставкою 1150.. простояли вони у мене 2 місяця зими.. хочеш забрати , давай скільки прошу.. якщо ні , купуй нові.. за 850 +підпятник +150. + значок Субару 50..
Не продались еще коврики? За сколько готовы с ними расстаться?

User76
Новичок
Новичок
Повідомлень: 7
З нами з: 18 вересня 2019, 11:46
Reputation: 0
My car: forester 2.0X
Меня зовут: User
Card Number: 0

Re: Розпродаж..

Повідомлення User76 » 18 вересня 2019, 22:50

Коврики проданы?

Відповісти

Повернутись до “Запчасти и аксессуары”