Група Українського Форестер Клубу в Telegram

идеи и предложения
Аватар користувача
Pawkez
Совет Клуба
Совет Клуба
Повідомлень: 4560
З нами з: 01 квітня 2013, 10:02
Reputation: 11
My car: Forester 2006 SG 2.0 AT
Меня зовут: Павел
Card Number: 279
Звідки: Одесса

Re: Группа Украинского Форестер Клуба в Telegram

Повідомлення Pawkez » 07 серпня 2023, 15:08

Valkiriya писав:
07 серпня 2023, 10:29
Доброго дня. Мене звати Ірина, неділю назад стала щасливим власником Форестера. Як можно доєднатись до спільноти в телеграм?
Ответил в ЛС

Zloykiller
Новичок
Новичок
Повідомлень: 4
З нами з: 23 серпня 2023, 19:08
Reputation: 0
My car: forester 2.0X
Меня зовут: Вася
Card Number: 0

Re: Группа Украинского Форестер Клуба в Telegram

Повідомлення Zloykiller » 24 серпня 2023, 12:47

Хотів би в телеграм

Тимофей25
Новичок
Новичок
Повідомлень: 2
З нами з: 26 травня 2023, 20:07
Reputation: 0
My car: forester 2.5 SH
Меня зовут: Tim4ik25
Card Number: 0

Re: Группа Украинского Форестер Клуба в Telegram

Повідомлення Тимофей25 » 08 вересня 2023, 11:34

Доброго дня, пів року назад став власником Субару форестер sh, хотів би потрапити в телеграм групу

Zloykiller
Новичок
Новичок
Повідомлень: 4
З нами з: 23 серпня 2023, 19:08
Reputation: 0
My car: forester 2.0X
Меня зовут: Вася
Card Number: 0

Re: Группа Украинского Форестер Клуба в Telegram

Повідомлення Zloykiller » 13 вересня 2023, 11:04

Я став власником forester sg 4 дні назад ,але тут ніхто не відповідає.

Аватар користувача
Pawkez
Совет Клуба
Совет Клуба
Повідомлень: 4560
З нами з: 01 квітня 2013, 10:02
Reputation: 11
My car: Forester 2006 SG 2.0 AT
Меня зовут: Павел
Card Number: 279
Звідки: Одесса

Re: Группа Украинского Форестер Клуба в Telegram

Повідомлення Pawkez » 15 вересня 2023, 12:46

Zloykiller писав:
24 серпня 2023, 12:47
Хотів би в телеграм
Ответил в лс

Аватар користувача
Pawkez
Совет Клуба
Совет Клуба
Повідомлень: 4560
З нами з: 01 квітня 2013, 10:02
Reputation: 11
My car: Forester 2006 SG 2.0 AT
Меня зовут: Павел
Card Number: 279
Звідки: Одесса

Re: Группа Украинского Форестер Клуба в Telegram

Повідомлення Pawkez » 15 вересня 2023, 12:47

Тимофей25 писав:
08 вересня 2023, 11:34
Доброго дня, пів року назад став власником Субару форестер sh, хотів би потрапити в телеграм групу
Ответил в лс

SanayaFotester
Новичок
Новичок
Повідомлень: 2
З нами з: 05 вересня 2023, 01:01
Reputation: 0
My car: forester sj 2016
Меня зовут: Александ
Card Number: 0

Re: Группа Украинского Форестер Клуба в Telegram

Повідомлення SanayaFotester » 20 вересня 2023, 23:58

И меня добавьте

Аватар користувача
Pawkez
Совет Клуба
Совет Клуба
Повідомлень: 4560
З нами з: 01 квітня 2013, 10:02
Reputation: 11
My car: Forester 2006 SG 2.0 AT
Меня зовут: Павел
Card Number: 279
Звідки: Одесса

Re: Группа Украинского Форестер Клуба в Telegram

Повідомлення Pawkez » 21 вересня 2023, 12:15

SanayaFotester писав:
20 вересня 2023, 23:58
И меня добавьте
Ответил в лс

Baizer
Новичок
Новичок
Повідомлень: 1
З нами з: 23 вересня 2023, 22:57
Reputation: 0
My car: honda civic ej9
Card Number: 0

Re: Группа Украинского Форестер Клуба в Telegram

Повідомлення Baizer » 23 вересня 2023, 22:59

Привет, добавьте пожалуйста

Аватар користувача
Pawkez
Совет Клуба
Совет Клуба
Повідомлень: 4560
З нами з: 01 квітня 2013, 10:02
Reputation: 11
My car: Forester 2006 SG 2.0 AT
Меня зовут: Павел
Card Number: 279
Звідки: Одесса

Re: Группа Украинского Форестер Клуба в Telegram

Повідомлення Pawkez » 25 вересня 2023, 10:49

Baizer писав:
23 вересня 2023, 22:59
Привет, добавьте пожалуйста
Ответил в лс

Відповісти

Повернутись до “Клубные Дела”