Ответил в ЛС
Група Українського Форестер Клубу в Telegram
-
Pankaban
- Новичок

- Повідомлень: 30
- З нами з: 15 листопада 2014, 17:26
- Reputation: 0
- My car: forester 2.0
- Меня зовут: Vlad
- Card Number: 0
Re: Група Українського Форестер Клубу в Telegram
Доброго дня! Хотів би доєднатися до групи
-
Johnny8222
- Новичок

- Повідомлень: 1
- З нами з: 29 серпня 2024, 14:51
- Reputation: 0
- My car: 2006 Forester EJ204 Акпп
- Card Number: 0
Re: Група Українського Форестер Клубу в Telegram
Доброго дня! Принимайте новичка!
- Pawkez
- Совет Клуба

- Повідомлень: 4560
- З нами з: 01 квітня 2013, 10:02
- Reputation: 11
- My car: Forester 2006 SG 2.0 AT
- Меня зовут: Павел
- Card Number: 279
- Звідки: Одесса
Re: Група Українського Форестер Клубу в Telegram
Ответил в ЛС
-
Skrudw
- Новичок

- Повідомлень: 1
- З нами з: 08 вересня 2024, 13:03
- Reputation: 0
- My car: forester 2.0X
- Меня зовут: Ruslan
- Card Number: 0
Re: Група Українського Форестер Клубу в Telegram
Доброго дня, хотів би приєднатись, надішліть посилання будьласка.
- Pawkez
- Совет Клуба

- Повідомлень: 4560
- З нами з: 01 квітня 2013, 10:02
- Reputation: 11
- My car: Forester 2006 SG 2.0 AT
- Меня зовут: Павел
- Card Number: 279
- Звідки: Одесса
Re: Група Українського Форестер Клубу в Telegram
ответил в ЛС
-
kosyakc
- Новичок

- Повідомлень: 7
- З нами з: 03 серпня 2018, 10:43
- Reputation: 0
- My car: Forester SG5 2.0Xt 2004, Forester SJ 2.5 CVT 2015
- Меня зовут: Константин
- Card Number: 0
Re: Група Українського Форестер Клубу в Telegram
Доброго дня, хотів би приєднатися до групи в Тг
-
КІТ
- Новичок

- Повідомлень: 3
- З нами з: 02 жовтня 2024, 07:43
- Reputation: 0
- My car: Subaru Forester 2.0 Diesel 2011
- Меня зовут: Vasil
- Card Number: 0
Re: Група Українського Форестер Клубу в Telegram
Вітаю! Хотів би доєднатися до групи в телеграмі
