Група Українського Форестер Клубу в Telegram
-
pro100
- Новичок

- Повідомлень: 1
- З нами з: 10 травня 2024, 08:43
- Reputation: 0
- My car: forester 2.0X
- Меня зовут: George
- Card Number: 0
Re: Група Українського Форестер Клубу в Telegram
Добрый день, можно добавиться в чат?
-
insertinsert
- Новичок

- Повідомлень: 1
- З нами з: 15 травня 2024, 06:03
- Reputation: 0
- My car: Subaru Forester 2.5 2014
- Меня зовут: Алексей
- Card Number: 0
Re: Група Українського Форестер Клубу в Telegram
Добрий ранок, можна мене також додати до телеграм каналу?
-
Maha0n
- Новичок

- Повідомлень: 1
- З нами з: 02 червня 2024, 23:18
- Reputation: 0
- My car: forester 2.5
- Card Number: 0
Re: Група Українського Форестер Клубу в Telegram
Добрий ранок, можна мене також додати до телеграм каналу?
- Pawkez
- Совет Клуба

- Повідомлень: 4560
- З нами з: 01 квітня 2013, 10:02
- Reputation: 11
- My car: Forester 2006 SG 2.0 AT
- Меня зовут: Павел
- Card Number: 279
- Звідки: Одесса
Re: Група Українського Форестер Клубу в Telegram
Ответил в лс
- komis@r
- Участник

- Повідомлень: 235
- З нами з: 06 грудня 2014, 20:22
- Reputation: 2
- My car: Forester 2.0X AT MY08
- Меня зовут: Александр
- Card Number: 0
- Звідки: Киев
Re: Група Українського Форестер Клубу в Telegram
добавте в чат
-
Viktor_Mart
- Новичок

- Повідомлень: 3
- З нами з: 10 червня 2024, 16:03
- Reputation: 0
- My car: forester 2.0X turbo
- Меня зовут: Viktor_Mart
- Card Number: 0
Re: Група Українського Форестер Клубу в Telegram
Доброго дня, панове, а як можна потрапити в телеграм канал?
