Група Українського Форестер Клубу в Telegram

идеи и предложения
Відповісти
Bohdan
Новичок
Новичок
Повідомлень: 1
З нами з: 07 червня 2023, 01:30
Reputation: 0
My car: forester 2.0X
Меня зовут: Богдан
Card Number: 0

Re: Группа Украинского Форестер Клуба в Telegram

Повідомлення Bohdan » 07 червня 2023, 01:35

Доброї ночі, тільки планую приєднатися до вашого клубу) можна і мені посилання на групу в тг.

Аватар користувача
matsko
Новичок
Новичок
Повідомлень: 1
З нами з: 19 червня 2023, 09:14
Reputation: 0
My car: Forester 2008 2.5
Меня зовут: Саша
Card Number: 0

Re: Группа Украинского Форестер Клуба в Telegram

Повідомлення matsko » 19 червня 2023, 09:17

Добрий день. Було б цікаво приєднатись до ТГ чату та стати частиною клубу

Аватар користувача
Pawkez
Совет Клуба
Совет Клуба
Повідомлень: 4560
З нами з: 01 квітня 2013, 10:02
Reputation: 11
My car: Forester 2006 SG 2.0 AT
Меня зовут: Павел
Card Number: 279
Звідки: Одесса

Re: Группа Украинского Форестер Клуба в Telegram

Повідомлення Pawkez » 20 червня 2023, 07:43

matsko писав:
19 червня 2023, 09:17
Добрий день. Було б цікаво приєднатись до ТГ чату та стати частиною клубу
Ответил в ЛС

Олександр9
Новичок
Новичок
Повідомлень: 2
З нами з: 02 липня 2023, 11:29
Reputation: 0
My car: forester 2.0
Меня зовут: Oleksandr
Card Number: 0

Re: Группа Украинского Форестер Клуба в Telegram

Повідомлення Олександр9 » 02 липня 2023, 11:43

Pawkez писав:
20 вересня 2019, 21:25
Все те, кто хочет общаться не только на форуме, но и в мессенджерах - милости просим:

Наша единая общая телеграм группа сейчас работает в закрытом режиме. Если Вы хотите в нее попасть - пишите мне в ЛС.
Добрий день.
Хочу приєднатися до каналу в тг. Підкажіть як це зробити

Аватар користувача
Pawkez
Совет Клуба
Совет Клуба
Повідомлень: 4560
З нами з: 01 квітня 2013, 10:02
Reputation: 11
My car: Forester 2006 SG 2.0 AT
Меня зовут: Павел
Card Number: 279
Звідки: Одесса

Re: Группа Украинского Форестер Клуба в Telegram

Повідомлення Pawkez » 02 липня 2023, 15:18

Олександр9 писав:
02 липня 2023, 11:43

Добрий день.
Хочу приєднатися до каналу в тг. Підкажіть як це зробити
Ответил в ЛС

Sergey_75
Новичок
Новичок
Повідомлень: 1
З нами з: 19 серпня 2020, 08:51
Reputation: 0
My car: forester 2.0X
Card Number: 0

Re: Группа Украинского Форестер Клуба в Telegram

Повідомлення Sergey_75 » 09 липня 2023, 12:41

Добрый день! Скиньте и мне ссылку

Аватар користувача
Pawkez
Совет Клуба
Совет Клуба
Повідомлень: 4560
З нами з: 01 квітня 2013, 10:02
Reputation: 11
My car: Forester 2006 SG 2.0 AT
Меня зовут: Павел
Card Number: 279
Звідки: Одесса

Re: Группа Украинского Форестер Клуба в Telegram

Повідомлення Pawkez » 10 липня 2023, 22:22

Sergey_75 писав:
09 липня 2023, 12:41
Добрый день! Скиньте и мне ссылку
Ответил в ЛС

BlackCH
Новичок
Новичок
Повідомлень: 3
З нами з: 06 серпня 2023, 14:18
Reputation: 0
My car: forester 3
Меня зовут: Вячеслав
Card Number: 0

Re: Группа Украинского Форестер Клуба в Telegram

Повідомлення BlackCH » 06 серпня 2023, 14:31

Здравствуйте, прошу выслать ссылку на Ваш телеграм канал. Недавно приобрел Форик создается много вопросов. Заранее спасибо!

Аватар користувача
Pawkez
Совет Клуба
Совет Клуба
Повідомлень: 4560
З нами з: 01 квітня 2013, 10:02
Reputation: 11
My car: Forester 2006 SG 2.0 AT
Меня зовут: Павел
Card Number: 279
Звідки: Одесса

Re: Группа Украинского Форестер Клуба в Telegram

Повідомлення Pawkez » 06 серпня 2023, 21:42

BlackCH писав:
06 серпня 2023, 14:31
Здравствуйте, прошу выслать ссылку на Ваш телеграм канал. Недавно приобрел Форик создается много вопросов. Заранее спасибо!
Ответил в ЛС

Valkiriya
Новичок
Новичок
Повідомлень: 1
З нами з: 07 серпня 2023, 10:22
Reputation: 0
My car: forester 2.0X
Меня зовут: Ірина
Card Number: 0

Re: Группа Украинского Форестер Клуба в Telegram

Повідомлення Valkiriya » 07 серпня 2023, 10:29

Доброго дня. Мене звати Ірина, неділю назад стала щасливим власником Форестера. Як можно доєднатись до спільноти в телеграм?

Відповісти

Повернутись до “Клубные Дела”