Група Українського Форестер Клубу в Telegram
-
Bohdan
- Новичок

- Повідомлень: 1
- З нами з: 07 червня 2023, 01:30
- Reputation: 0
- My car: forester 2.0X
- Меня зовут: Богдан
- Card Number: 0
Re: Группа Украинского Форестер Клуба в Telegram
Доброї ночі, тільки планую приєднатися до вашого клубу) можна і мені посилання на групу в тг.
- matsko
- Новичок

- Повідомлень: 1
- З нами з: 19 червня 2023, 09:14
- Reputation: 0
- My car: Forester 2008 2.5
- Меня зовут: Саша
- Card Number: 0
Re: Группа Украинского Форестер Клуба в Telegram
Добрий день. Було б цікаво приєднатись до ТГ чату та стати частиною клубу
- Pawkez
- Совет Клуба

- Повідомлень: 4560
- З нами з: 01 квітня 2013, 10:02
- Reputation: 11
- My car: Forester 2006 SG 2.0 AT
- Меня зовут: Павел
- Card Number: 279
- Звідки: Одесса
Re: Группа Украинского Форестер Клуба в Telegram
Ответил в ЛС
-
Олександр9
- Новичок

- Повідомлень: 2
- З нами з: 02 липня 2023, 11:29
- Reputation: 0
- My car: forester 2.0
- Меня зовут: Oleksandr
- Card Number: 0
Re: Группа Украинского Форестер Клуба в Telegram
Добрий день.
Хочу приєднатися до каналу в тг. Підкажіть як це зробити
- Pawkez
- Совет Клуба

- Повідомлень: 4560
- З нами з: 01 квітня 2013, 10:02
- Reputation: 11
- My car: Forester 2006 SG 2.0 AT
- Меня зовут: Павел
- Card Number: 279
- Звідки: Одесса
Re: Группа Украинского Форестер Клуба в Telegram
Ответил в ЛСОлександр9 писав: ↑02 липня 2023, 11:43
Добрий день.
Хочу приєднатися до каналу в тг. Підкажіть як це зробити
-
Sergey_75
- Новичок

- Повідомлень: 1
- З нами з: 19 серпня 2020, 08:51
- Reputation: 0
- My car: forester 2.0X
- Card Number: 0
Re: Группа Украинского Форестер Клуба в Telegram
Добрый день! Скиньте и мне ссылку
-
BlackCH
- Новичок

- Повідомлень: 3
- З нами з: 06 серпня 2023, 14:18
- Reputation: 0
- My car: forester 3
- Меня зовут: Вячеслав
- Card Number: 0
Re: Группа Украинского Форестер Клуба в Telegram
Здравствуйте, прошу выслать ссылку на Ваш телеграм канал. Недавно приобрел Форик создается много вопросов. Заранее спасибо!
- Pawkez
- Совет Клуба

- Повідомлень: 4560
- З нами з: 01 квітня 2013, 10:02
- Reputation: 11
- My car: Forester 2006 SG 2.0 AT
- Меня зовут: Павел
- Card Number: 279
- Звідки: Одесса
Re: Группа Украинского Форестер Клуба в Telegram
Ответил в ЛС
-
Valkiriya
- Новичок

- Повідомлень: 1
- З нами з: 07 серпня 2023, 10:22
- Reputation: 0
- My car: forester 2.0X
- Меня зовут: Ірина
- Card Number: 0
Re: Группа Украинского Форестер Клуба в Telegram
Доброго дня. Мене звати Ірина, неділю назад стала щасливим власником Форестера. Як можно доєднатись до спільноти в телеграм?
