Група Українського Форестер Клубу в Telegram

идеи и предложения
Аватар користувача
Pawkez
Совет Клуба
Совет Клуба
Повідомлень: 4560
З нами з: 01 квітня 2013, 10:02
Reputation: 11
My car: Forester 2006 SG 2.0 AT
Меня зовут: Павел
Card Number: 279
Звідки: Одесса

Re: Група Українського Форестер Клубу в Telegram

Повідомлення Pawkez » 03 листопада 2024, 00:44

Djentelmen писав:
31 жовтня 2024, 18:01
А де в телеграм шукати спільноту?
Ответил в лс

Максим fff
Новичок
Новичок
Повідомлень: 1
З нами з: 06 листопада 2024, 20:42
Reputation: 0
My car: forester 2.0X
Меня зовут: maks sh
Card Number: 0

Re: Група Українського Форестер Клубу в Telegram

Повідомлення Максим fff » 06 листопада 2024, 20:53

0977377312
@civic4gen
і мене добавте будьласка

ByFender
Новичок
Новичок
Повідомлень: 2
З нами з: 18 липня 2023, 09:46
Reputation: 0
My car: Outback BH9 2003 2.5, Legacy BP 2004 2.0
Меня зовут: Артем
Card Number: 0

Re: Група Українського Форестер Клубу в Telegram

Повідомлення ByFender » 11 листопада 2024, 04:53

Вітаю! Хотів би доєднатись до групи в Телеграм

Аватар користувача
Pawkez
Совет Клуба
Совет Клуба
Повідомлень: 4560
З нами з: 01 квітня 2013, 10:02
Reputation: 11
My car: Forester 2006 SG 2.0 AT
Меня зовут: Павел
Card Number: 279
Звідки: Одесса

Re: Група Українського Форестер Клубу в Telegram

Повідомлення Pawkez » 12 листопада 2024, 10:28

ByFender писав:
11 листопада 2024, 04:53
Вітаю! Хотів би доєднатись до групи в Телеграм
Максим fff писав:
06 листопада 2024, 20:53
0977377312
@civic4gen
і мене добавте будьласка
ответил в лс

Pan_Ruslan
Новичок
Новичок
Повідомлень: 1
З нами з: 01 грудня 2024, 21:06
Reputation: 0
My car: forester 2.5 s4
Меня зовут: Руслан
Card Number: 0

Re: Група Українського Форестер Клубу в Telegram

Повідомлення Pan_Ruslan » 01 грудня 2024, 21:13

Вечір добрий. Маю бажання долучитись до спільноти в телеграм.

Pauk
Новичок
Новичок
Повідомлень: 1
З нами з: 01 грудня 2024, 22:22
Reputation: 0
My car: forester 2.0X
Меня зовут: Сергей
Card Number: 0

Re: Група Українського Форестер Клубу в Telegram

Повідомлення Pauk » 01 грудня 2024, 22:27

Киньте будь ласка силку телеграм

Аватар користувача
Pawkez
Совет Клуба
Совет Клуба
Повідомлень: 4560
З нами з: 01 квітня 2013, 10:02
Reputation: 11
My car: Forester 2006 SG 2.0 AT
Меня зовут: Павел
Card Number: 279
Звідки: Одесса

Re: Група Українського Форестер Клубу в Telegram

Повідомлення Pawkez » 02 грудня 2024, 11:50

Pan_Ruslan писав:
01 грудня 2024, 21:13
Вечір добрий. Маю бажання долучитись до спільноти в телеграм.
Pauk писав:
01 грудня 2024, 22:27
Киньте будь ласка силку телеграм
ответил в лс

zbuduna
Новичок
Новичок
Повідомлень: 1
З нами з: 11 грудня 2024, 17:38
Reputation: 0
My car: Forester 2.0 AT
Меня зовут: Ігор
Card Number: 0

Re: Група Українського Форестер Клубу в Telegram

Повідомлення zbuduna » 11 грудня 2024, 17:39

Всім привіт.
І мене додайте.
0987156960

Аватар користувача
Pawkez
Совет Клуба
Совет Клуба
Повідомлень: 4560
З нами з: 01 квітня 2013, 10:02
Reputation: 11
My car: Forester 2006 SG 2.0 AT
Меня зовут: Павел
Card Number: 279
Звідки: Одесса

Re: Група Українського Форестер Клубу в Telegram

Повідомлення Pawkez » 11 грудня 2024, 22:58

zbuduna писав:
11 грудня 2024, 17:39
Всім привіт.
І мене додайте.
09871
Ответил в лс.

Бодя92
Новичок
Новичок
Повідомлень: 2
З нами з: 14 квітня 2023, 22:25
Reputation: 0
My car: Forester SG9
Меня зовут: Богдан
Card Number: 0

Re: Група Українського Форестер Клубу в Telegram

Повідомлення Бодя92 » 10 січня 2025, 16:20

Всім привіт як мені попасти в тг групу?)
0939115114

Відповісти

Повернутись до “Клубные Дела”