Група Українського Форестер Клубу в Telegram

идеи и предложения
Аватар користувача
Pawkez
Совет Клуба
Совет Клуба
Повідомлень: 4560
З нами з: 01 квітня 2013, 10:02
Reputation: 11
My car: Forester 2006 SG 2.0 AT
Меня зовут: Павел
Card Number: 279
Звідки: Одесса

Re: Група Українського Форестер Клубу в Telegram

Повідомлення Pawkez » 22 серпня 2024, 22:36

Ticheter писав:
22 серпня 2024, 19:04
Надішліть і мені будь ласка посилання.
Ответил в ЛС

Pankaban
Новичок
Новичок
Повідомлень: 30
З нами з: 15 листопада 2014, 17:26
Reputation: 0
My car: forester 2.0
Меня зовут: Vlad
Card Number: 0

Re: Група Українського Форестер Клубу в Telegram

Повідомлення Pankaban » 27 серпня 2024, 12:49

Доброго дня! Хотів би доєднатися до групи

Аватар користувача
Pawkez
Совет Клуба
Совет Клуба
Повідомлень: 4560
З нами з: 01 квітня 2013, 10:02
Reputation: 11
My car: Forester 2006 SG 2.0 AT
Меня зовут: Павел
Card Number: 279
Звідки: Одесса

Re: Група Українського Форестер Клубу в Telegram

Повідомлення Pawkez » 27 серпня 2024, 17:47

Pankaban писав:
27 серпня 2024, 12:49
Доброго дня! Хотів би доєднатися до групи
ответил в ЛС

Johnny8222
Новичок
Новичок
Повідомлень: 1
З нами з: 29 серпня 2024, 14:51
Reputation: 0
My car: 2006 Forester EJ204 Акпп
Card Number: 0

Re: Група Українського Форестер Клубу в Telegram

Повідомлення Johnny8222 » 29 серпня 2024, 14:53

Доброго дня! Принимайте новичка!

Аватар користувача
Pawkez
Совет Клуба
Совет Клуба
Повідомлень: 4560
З нами з: 01 квітня 2013, 10:02
Reputation: 11
My car: Forester 2006 SG 2.0 AT
Меня зовут: Павел
Card Number: 279
Звідки: Одесса

Re: Група Українського Форестер Клубу в Telegram

Повідомлення Pawkez » 30 серпня 2024, 09:27

Johnny8222 писав:
29 серпня 2024, 14:53
Доброго дня! Принимайте новичка!
Ответил в ЛС

Skrudw
Новичок
Новичок
Повідомлень: 1
З нами з: 08 вересня 2024, 13:03
Reputation: 0
My car: forester 2.0X
Меня зовут: Ruslan
Card Number: 0

Re: Група Українського Форестер Клубу в Telegram

Повідомлення Skrudw » 08 вересня 2024, 13:13

Доброго дня, хотів би приєднатись, надішліть посилання будьласка.

Аватар користувача
Pawkez
Совет Клуба
Совет Клуба
Повідомлень: 4560
З нами з: 01 квітня 2013, 10:02
Reputation: 11
My car: Forester 2006 SG 2.0 AT
Меня зовут: Павел
Card Number: 279
Звідки: Одесса

Re: Група Українського Форестер Клубу в Telegram

Повідомлення Pawkez » 10 вересня 2024, 08:55

Skrudw писав:
08 вересня 2024, 13:13
Доброго дня, хотів би приєднатись, надішліть посилання будьласка.
ответил в ЛС

kosyakc
Новичок
Новичок
Повідомлень: 7
З нами з: 03 серпня 2018, 10:43
Reputation: 0
My car: Forester SG5 2.0Xt 2004, Forester SJ 2.5 CVT 2015
Меня зовут: Константин
Card Number: 0

Re: Група Українського Форестер Клубу в Telegram

Повідомлення kosyakc » 16 вересня 2024, 16:23

Доброго дня, хотів би приєднатися до групи в Тг

Аватар користувача
Pawkez
Совет Клуба
Совет Клуба
Повідомлень: 4560
З нами з: 01 квітня 2013, 10:02
Reputation: 11
My car: Forester 2006 SG 2.0 AT
Меня зовут: Павел
Card Number: 279
Звідки: Одесса

Re: Група Українського Форестер Клубу в Telegram

Повідомлення Pawkez » 17 вересня 2024, 09:45

kosyakc писав:
16 вересня 2024, 16:23
Доброго дня, хотів би приєднатися до групи в Тг
ответил в лс

КІТ
Новичок
Новичок
Повідомлень: 3
З нами з: 02 жовтня 2024, 07:43
Reputation: 0
My car: Subaru Forester 2.0 Diesel 2011
Меня зовут: Vasil
Card Number: 0

Re: Група Українського Форестер Клубу в Telegram

Повідомлення КІТ » 02 жовтня 2024, 07:47

Вітаю! Хотів би доєднатися до групи в телеграмі

Відповісти

Повернутись до “Клубные Дела”