Ответил в лсViktor_Mart писав: ↑10 червня 2024, 16:10Доброго дня, панове, а як можна потрапити в телеграм канал?
Група Українського Форестер Клубу в Telegram
- Pawkez
- Совет Клуба

- Повідомлень: 4560
- З нами з: 01 квітня 2013, 10:02
- Reputation: 11
- My car: Forester 2006 SG 2.0 AT
- Меня зовут: Павел
- Card Number: 279
- Звідки: Одесса
Re: Група Українського Форестер Клубу в Telegram
-
ПецковРома
- Новичок

- Повідомлень: 1
- З нами з: 03 серпня 2024, 15:48
- Reputation: 0
- My car: forester 2.0D
- Меня зовут: Petsk-off
- Card Number: 0
Re: Група Українського Форестер Клубу в Telegram
Привіт. Додайте мене також до телеграм каналу.
. Дякую
. Дякую
- Pawkez
- Совет Клуба

- Повідомлень: 4560
- З нами з: 01 квітня 2013, 10:02
- Reputation: 11
- My car: Forester 2006 SG 2.0 AT
- Меня зовут: Павел
- Card Number: 279
- Звідки: Одесса
Re: Група Українського Форестер Клубу в Telegram
Ответил в ЛС
- alegri
- Участник

- Повідомлень: 132
- З нами з: 19 серпня 2012, 02:34
- Reputation: 0
- My car: Forester (SG)2.5 XT, на ручке
- Меня зовут: Вячеслав
- Card Number: 0
- Звідки: Никополь
Re: Група Українського Форестер Клубу в Telegram
всім доброго тихого дня
і мене у Телегу будьласка
і мене у Телегу будьласка
Положительные эмоции - это эмоции, которые возникают, если на все положить...
-
Назар Сович
- Новичок

- Повідомлень: 1
- З нами з: 17 серпня 2024, 15:40
- Reputation: 0
- My car: forester 2018 2.5
- Меня зовут: Назар
- Card Number: 0
Re: Група Українського Форестер Клубу в Telegram
Вітаю. Добавте будь ласка в групу телеграм
- Pawkez
- Совет Клуба

- Повідомлень: 4560
- З нами з: 01 квітня 2013, 10:02
- Reputation: 11
- My car: Forester 2006 SG 2.0 AT
- Меня зовут: Павел
- Card Number: 279
- Звідки: Одесса
Re: Група Українського Форестер Клубу в Telegram
Ответил в лс
- alegri
- Участник

- Повідомлень: 132
- З нами з: 19 серпня 2012, 02:34
- Reputation: 0
- My car: Forester (SG)2.5 XT, на ручке
- Меня зовут: Вячеслав
- Card Number: 0
- Звідки: Никополь
Re: Група Українського Форестер Клубу в Telegram
Проспал Приглашение((( повторите Плиз
Положительные эмоции - это эмоции, которые возникают, если на все положить...
-
Ticheter
- Новичок

- Повідомлень: 1
- З нами з: 22 серпня 2024, 19:03
- Reputation: 0
- My car: forester 2.0X
- Card Number: 0
Re: Група Українського Форестер Клубу в Telegram
Надішліть і мені будь ласка посилання.
