Група Українського Форестер Клубу в Telegram

идеи и предложения
Аватар користувача
Pawkez
Совет Клуба
Совет Клуба
Повідомлень: 4560
З нами з: 01 квітня 2013, 10:02
Reputation: 11
My car: Forester 2006 SG 2.0 AT
Меня зовут: Павел
Card Number: 279
Звідки: Одесса

Re: Група Українського Форестер Клубу в Telegram

Повідомлення Pawkez » 11 червня 2024, 06:57

Viktor_Mart писав:
10 червня 2024, 16:10
Доброго дня, панове, а як можна потрапити в телеграм канал?
Ответил в лс

ПецковРома
Новичок
Новичок
Повідомлень: 1
З нами з: 03 серпня 2024, 15:48
Reputation: 0
My car: forester 2.0D
Меня зовут: Petsk-off
Card Number: 0

Re: Група Українського Форестер Клубу в Telegram

Повідомлення ПецковРома » 03 серпня 2024, 15:50

Привіт. Додайте мене також до телеграм каналу.
. Дякую

Аватар користувача
Pawkez
Совет Клуба
Совет Клуба
Повідомлень: 4560
З нами з: 01 квітня 2013, 10:02
Reputation: 11
My car: Forester 2006 SG 2.0 AT
Меня зовут: Павел
Card Number: 279
Звідки: Одесса

Re: Група Українського Форестер Клубу в Telegram

Повідомлення Pawkez » 05 серпня 2024, 09:27

ПецковРома писав:
03 серпня 2024, 15:50
Привіт. Додайте мене також до телеграм каналу.
. Дякую
Ответил в ЛС

Аватар користувача
alegri
Участник
Участник
Повідомлень: 132
З нами з: 19 серпня 2012, 02:34
Reputation: 0
My car: Forester (SG)2.5 XT, на ручке
Меня зовут: Вячеслав
Card Number: 0
Звідки: Никополь

Re: Група Українського Форестер Клубу в Telegram

Повідомлення alegri » 14 серпня 2024, 16:41

всім доброго тихого дня

і мене у Телегу будьласка
Положительные эмоции - это эмоции, которые возникают, если на все положить... ​

Аватар користувача
Pawkez
Совет Клуба
Совет Клуба
Повідомлень: 4560
З нами з: 01 квітня 2013, 10:02
Reputation: 11
My car: Forester 2006 SG 2.0 AT
Меня зовут: Павел
Card Number: 279
Звідки: Одесса

Re: Група Українського Форестер Клубу в Telegram

Повідомлення Pawkez » 15 серпня 2024, 10:16

alegri писав:
14 серпня 2024, 16:41
всім доброго тихого дня

і мене у Телегу будьласка
Ответил в ЛС

Назар Сович
Новичок
Новичок
Повідомлень: 1
З нами з: 17 серпня 2024, 15:40
Reputation: 0
My car: forester 2018 2.5
Меня зовут: Назар
Card Number: 0

Re: Група Українського Форестер Клубу в Telegram

Повідомлення Назар Сович » 17 серпня 2024, 15:42

Вітаю. Добавте будь ласка в групу телеграм

Аватар користувача
Pawkez
Совет Клуба
Совет Клуба
Повідомлень: 4560
З нами з: 01 квітня 2013, 10:02
Reputation: 11
My car: Forester 2006 SG 2.0 AT
Меня зовут: Павел
Card Number: 279
Звідки: Одесса

Re: Група Українського Форестер Клубу в Telegram

Повідомлення Pawkez » 18 серпня 2024, 10:08

Назар Сович писав:
17 серпня 2024, 15:42
Вітаю. Добавте будь ласка в групу телеграм
Ответил в лс

Аватар користувача
alegri
Участник
Участник
Повідомлень: 132
З нами з: 19 серпня 2012, 02:34
Reputation: 0
My car: Forester (SG)2.5 XT, на ручке
Меня зовут: Вячеслав
Card Number: 0
Звідки: Никополь

Re: Група Українського Форестер Клубу в Telegram

Повідомлення alegri » 21 серпня 2024, 08:55

Проспал Приглашение((( повторите Плиз
Положительные эмоции - это эмоции, которые возникают, если на все положить... ​

Аватар користувача
Pawkez
Совет Клуба
Совет Клуба
Повідомлень: 4560
З нами з: 01 квітня 2013, 10:02
Reputation: 11
My car: Forester 2006 SG 2.0 AT
Меня зовут: Павел
Card Number: 279
Звідки: Одесса

Re: Група Українського Форестер Клубу в Telegram

Повідомлення Pawkez » 21 серпня 2024, 09:34

alegri писав:
21 серпня 2024, 08:55
Проспал Приглашение((( повторите Плиз
отправил в ЛС

Ticheter
Новичок
Новичок
Повідомлень: 1
З нами з: 22 серпня 2024, 19:03
Reputation: 0
My car: forester 2.0X
Card Number: 0

Re: Група Українського Форестер Клубу в Telegram

Повідомлення Ticheter » 22 серпня 2024, 19:04

Надішліть і мені будь ласка посилання.

Відповісти

Повернутись до “Клубные Дела”