Група Українського Форестер Клубу в Telegram

идеи и предложения
pro100
Новичок
Новичок
Повідомлень: 1
З нами з: 10 травня 2024, 08:43
Reputation: 0
My car: forester 2.0X
Меня зовут: George
Card Number: 0

Re: Група Українського Форестер Клубу в Telegram

Повідомлення pro100 » 10 травня 2024, 08:47

Добрый день, можно добавиться в чат?

Аватар користувача
Pawkez
Совет Клуба
Совет Клуба
Повідомлень: 4560
З нами з: 01 квітня 2013, 10:02
Reputation: 11
My car: Forester 2006 SG 2.0 AT
Меня зовут: Павел
Card Number: 279
Звідки: Одесса

Re: Група Українського Форестер Клубу в Telegram

Повідомлення Pawkez » 11 травня 2024, 08:45

pro100 писав:
10 травня 2024, 08:47
Добрый день, можно добавиться в чат?
Ответил в лс

insertinsert
Новичок
Новичок
Повідомлень: 1
З нами з: 15 травня 2024, 06:03
Reputation: 0
My car: Subaru Forester 2.5 2014
Меня зовут: Алексей
Card Number: 0

Re: Група Українського Форестер Клубу в Telegram

Повідомлення insertinsert » 15 травня 2024, 06:06

Добрий ранок, можна мене також додати до телеграм каналу?

SimonDem
Новичок
Новичок
Повідомлень: 1
З нами з: 16 травня 2024, 22:52
Reputation: 0
My car: forester 2.0XT
Меня зовут: Семен
Card Number: 0

Re: Група Українського Форестер Клубу в Telegram

Повідомлення SimonDem » 16 травня 2024, 22:56

Pawkez писав:
20 вересня 2019, 21:25
Все те, кто хочет общаться не только на форуме, но и в мессенджерах - милости просим:

Наша единая общая телеграм группа сейчас работает в закрытом режиме. Если Вы хотите в нее попасть - пишите мне в ЛС.
0956848

Аватар користувача
Pawkez
Совет Клуба
Совет Клуба
Повідомлень: 4560
З нами з: 01 квітня 2013, 10:02
Reputation: 11
My car: Forester 2006 SG 2.0 AT
Меня зовут: Павел
Card Number: 279
Звідки: Одесса

Re: Група Українського Форестер Клубу в Telegram

Повідомлення Pawkez » 16 травня 2024, 22:59

SimonDem писав:
16 травня 2024, 22:56

0956848
Ответил в лс

Maha0n
Новичок
Новичок
Повідомлень: 1
З нами з: 02 червня 2024, 23:18
Reputation: 0
My car: forester 2.5
Card Number: 0

Re: Група Українського Форестер Клубу в Telegram

Повідомлення Maha0n » 03 червня 2024, 13:56

Добрий ранок, можна мене також додати до телеграм каналу?

Аватар користувача
Pawkez
Совет Клуба
Совет Клуба
Повідомлень: 4560
З нами з: 01 квітня 2013, 10:02
Reputation: 11
My car: Forester 2006 SG 2.0 AT
Меня зовут: Павел
Card Number: 279
Звідки: Одесса

Re: Група Українського Форестер Клубу в Telegram

Повідомлення Pawkez » 04 червня 2024, 16:27

Maha0n писав:
03 червня 2024, 13:56
Добрий ранок, можна мене також додати до телеграм каналу?
Ответил в лс

Аватар користувача
komis@r
Участник
Участник
Повідомлень: 235
З нами з: 06 грудня 2014, 20:22
Reputation: 2
My car: Forester 2.0X AT MY08
Меня зовут: Александр
Card Number: 0
Звідки: Киев

Re: Група Українського Форестер Клубу в Telegram

Повідомлення komis@r » 06 червня 2024, 06:43

добавте в чат🙄

bat
Новичок
Новичок
Повідомлень: 1
З нами з: 07 червня 2024, 16:37
Reputation: 0
My car: forester sg
Меня зовут: Михайло
Card Number: 0

Re: Група Українського Форестер Клубу в Telegram

Повідомлення bat » 07 червня 2024, 16:41

Pawkez писав:
11 травня 2024, 08:45
pro100 писав:
10 травня 2024, 08:47
Добрый день, можно добавиться в чат?
Ответил в лс
Додайте в чат, будь ласка

Viktor_Mart
Новичок
Новичок
Повідомлень: 3
З нами з: 10 червня 2024, 16:03
Reputation: 0
My car: forester 2.0X turbo
Меня зовут: Viktor_Mart
Card Number: 0

Re: Група Українського Форестер Клубу в Telegram

Повідомлення Viktor_Mart » 10 червня 2024, 16:10

Доброго дня, панове, а як можна потрапити в телеграм канал?

Відповісти

Повернутись до “Клубные Дела”