Дорогим чоловікам.

Отмечаем праздники вместе. Поздравления, пожелания и т.д.
Відповісти
Аватар користувача
orysja1983
Новичок
Новичок
Повідомлень: 79
З нами з: 05 травня 2012, 19:23
Reputation: 0
My car: forester 2.0X 2011р. білий перламутр
Меня зовут: orysja1983
Card Number: 0
Звідки: Львів

Дорогим чоловікам.

Повідомлення orysja1983 » 06 грудня 2012, 01:11

Вітаю Вас із Днем Збройних Сил України.Це велике свято для чоловіків, які захищали і зихищають спокій наших домівок, які здатні завжди підставити своє сильне плече чарівній половині людства.Бажаю Вам усім незламної волі в подоланні труднощів, надійного родинного тилу, багатирського здоровя та звершення всіх ваших мрій і побажань.
Прийміть у цей святковий час цілу низку побажань. Щоб бутерброд не падав маслом вниз, приємний завжди щоб чекав сюрприз, щоб зранку з тої лиш вставав ноги, щоб не залазити частенько у борги. Не хворіть, а ще не сумувать, їсти з апетитом, міцно спать, менш у житті вам хвилюватись, більш нам подобатись старатись, мужності, бадьорості ,наснаги, оптимізму, сили і відваги. Не сердитись і не сваритись, не спаскудитись, не спитись,щоб ніколи втоми ви не знали, щоб на все вам сили вистачало.





Зображення

Аватар користувача
кеня
Советчик
Советчик
Повідомлень: 1286
З нами з: 22 липня 2011, 16:27
Reputation: 0
My car: Mazda CX-7 2,2 TDI. Volkswagen Passat В6 2.0 TDI
Меня зовут: Александр
Card Number: 236
Звідки: Одесса

Re: Дорогим чоловікам.

Повідомлення кеня » 06 грудня 2012, 16:19

Cпасибо огромное!!!!!

Аватар користувача
Bruin
Рикусёхо
Повідомлень: 3981
З нами з: 26 червня 2009, 14:54
Reputation: 2
My car: '16 г. черный SJ9
Меня зовут: Миша-Медведь
Card Number: 131
Звідки: Киев Вороньков транзит

Re: Дорогим чоловікам.

Повідомлення Bruin » 06 грудня 2012, 18:29

Благодарствую! А у меня 2 присяги - СССР и Украина-незалежная. icon_pardon
Медведь, научившийся кричать "АУ", никогда не бывает голодным.
#1. 2004 SG5 2,0XT. #2. 2007 SG9 2,5 XT(R.I.P.).#3. 2008 SH9 2,5 XT.#4. 2012 SH9 2,5 S-Edition. #5. 2016 SJ9 2,5 атмо.

Аватар користувача
Роман
Понимающий
Понимающий
Повідомлень: 793
З нами з: 19 січня 2011, 09:53
Reputation: 0
My car: K Serdcy
Меня зовут: Роман
Card Number: 11
Звідки: Киев

Re: Дорогим чоловікам.

Повідомлення Роман » 06 грудня 2012, 19:07

Bruin писав:Благодарствую! А у меня 2 присяги - СССР и Украина-незалежная. icon_pardon
Вот кто газ стырил *CRAZY*
ПС : Орыся , спасибо @}-->--

Відповісти

Повернутись до “Праздники и Дни рождения”