Христос Воскрес !!!
- Genadii
- Модератор

- Повідомлень: 2151
- З нами з: 05 вересня 2008, 16:45
- Reputation: 0
- My car: Forester 17MY 2.0 XT
- Меня зовут: Геннадий
- Card Number: 157
- Звідки: Харьков
Re: Христос Воскрес !!!
С Праздником всех!!!
-
perets
- Понимающий

- Повідомлень: 690
- З нами з: 28 листопада 2008, 17:04
- Reputation: 0
- My car: на віслюках )))
- Меня зовут: Юрій
- Card Number: 0
- Звідки: Донецьк-Київ-Ірпінь
Re: Христос Воскрес !!!
С светлым праздником всех!!!!
Чем больше я узнаю людей, тем больше я люблю своего МОПСА
- sahar
- Участник

- Повідомлень: 153
- З нами з: 13 лютого 2010, 21:49
- Reputation: 0
- My car: Forester 2.0>Outback 2.5>Forester 2.5 T full 2010
- Меня зовут: Cергей
- Звідки: Lutsk
Re: Христос Воскрес !!!
Під звуки дзвонів великодніх прийміть вітання щирі й дружні!
Хай сходить благодать Господня на кожне серце, кожну душу.
Хай буде так, як вчить Спаситель - щоб радісно й щасливо жити!
Серця пробудились для миру й добра.
Ісусова правда весь світ обняла.
Любімо, надіймось, радіймо, співаймо!
Всією душею Христа величаймо!
Христос Воскрес!
Хай сходить благодать Господня на кожне серце, кожну душу.
Хай буде так, як вчить Спаситель - щоб радісно й щасливо жити!
Серця пробудились для миру й добра.
Ісусова правда весь світ обняла.
Любімо, надіймось, радіймо, співаймо!
Всією душею Христа величаймо!
Христос Воскрес!
