Камера заднего вида 2017 на SH

Дворники, шины-диски, сигнализации, коврики, брызговики и т.д.
Dreammer
Участник
Участник
Повідомлень: 181
З нами з: 05 червня 2017, 23:16
Reputation: 0
My car: Forester 2.0
Меня зовут: Андрей
Card Number: 0

Re: Камера заднего вида 2017 на SH

Повідомлення Dreammer » 20 вересня 2017, 22:38

4my_spam писав:
Dreammer писав: Торетично головний пристрій має бут и не дешевше смартфона чи планшета з аналогічними характеристиками. Вибір робив на основі цього посту: https://www.drive2.ru/l/474313924133519870/
Конкретно для свого форестера не знайшов. Взяв універсальну. Недавно отримав посилку з Китая. Ще не встановлював, завів на столі.
До неї йде купа шнурочків в комплекті. Поки подав живлення і підключив веб камеру. Так як думаю використовувати головний пристрій в якості реєстратора.
А сколько стоила такая магнитола? Кнопочки управления с руля будут работать? И просто интересно зачем посути обычному планшету на андроиде такая большая коробка сзади ,там что CD ченджер еще на 6 дисков?:))
Был в автозвуке ,интересовался магнитолами ,там сказали что обычная неподойдет ,нужно только с переходной планкой ,вот теперь думаю а нужно ли..?))
Востаннє редагувалось 21 вересня 2017, 07:34 користувачем Pawkez, всього редагувалось 1 раз.
Причина: Убрал фото из цитаты.

4my_spam
Новичок
Новичок
Повідомлень: 27
З нами з: 14 травня 2016, 00:50
Reputation: 0
My car: Forester SG 2.5 XT
Card Number: 0
Звідки: Київ

Re: Камера заднего вида 2017 на SH

Повідомлення 4my_spam » 21 вересня 2017, 00:30

Dreammer писав: А сколько стоила такая магнитола? Кнопочки управления с руля будут работать? И просто интересно зачем посути обычному планшету на андроиде такая большая коробка сзади ,там что CD ченджер еще на 6 дисков?:))
Был в автозвуке ,интересовался магнитолами ,там сказали что обычная неподойдет ,нужно только с переходной планкой ,вот теперь думаю а нужно ли..?))
З доставкою $194. Можна знайти попростіше. Ця просто з останнім андроідом і пам'ять 2 на 16. Купував її тут: https://ru.aliexpress.com/item/Free-Shi ... 0.0.CxEqrM. (Але ця за посиланням вже трохи інша. Китайці нову придумали icon_pardon )
В коробці - плата, дисплей і пустота. Я думаю, що це просто данина 2din формату. Ще задня стінка повинна розсіювати тепло від звукових мікросхем.
Щодо кнопок: В автозвуці натякають на щось подібне: https://www.drive2.ru/l/3155648/. Якщо брати головний пристрій на андроід, то можна уникнути покупку перехідних плат і т.п. Вони працюють з резистивними кнопками. Там вже встновлено додаток Steering Wheel Keys, де можна самому назначити функцію для кожної з клавіш, включаючи додаткові функції на довгі натискання.
Але це теорія icon_bog . Точно зможу сказати, коли встановлю в свою і перевірю все.

Dreammer
Участник
Участник
Повідомлень: 181
З нами з: 05 червня 2017, 23:16
Reputation: 0
My car: Forester 2.0
Меня зовут: Андрей
Card Number: 0

Re: Камера заднего вида 2017 на SH

Повідомлення Dreammer » 23 вересня 2017, 23:41

Так все-таки какую лучше всего взять магнитолу с экраном для форика SH , так что б все кнопки работали?

4my_spam
Новичок
Новичок
Повідомлень: 27
З нами з: 14 травня 2016, 00:50
Reputation: 0
My car: Forester SG 2.5 XT
Card Number: 0
Звідки: Київ

Re: Камера заднего вида 2017 на SH

Повідомлення 4my_spam » 25 вересня 2017, 11:42

Dreammer писав:Так все-таки какую лучше всего взять магнитолу с экраном для форика SH , так что б все кнопки работали?
Магнітол з підтримкою кнопок дуже багато. Я вважаю, що варто брати на андроід і не розглядати інших ОС. Андроід нижче 4.4 теж не рекомендую. + Треба шукати магнітолу з гарною звуковою мікросхемою TDA7850/TDA7851 і кращі. На мою думку, основне це визначитися з функціоналом і бютжетом. А там уже шукати.

P.S. Я в суботу частково встановив свою. Кнопки на кермі працюють. Звук в порівнянні зі штатним кенвудом на багато краще. Навігація працює теж добре. Далі буду прикручувати камери, OBD і т.д.

Dreammer
Участник
Участник
Повідомлень: 181
З нами з: 05 червня 2017, 23:16
Reputation: 0
My car: Forester 2.0
Меня зовут: Андрей
Card Number: 0

Re: Камера заднего вида 2017 на SH

Повідомлення Dreammer » 25 вересня 2017, 22:10

DarkEnlightener писав:
По поводу магнитолы. неужели нет желания расширить функционал авто. Тем более с андроид ГУ можно вывести все параметры двигателя на экран и можно очень много всего делать. У меня была простенькая, но в след авто буду брать что то посовременней или вовсе планшет вкорячу.
А какая у вас стоит магнитола? Смотрю форик такой же у вас. И экран здоровенный! Решил тоже на андроиде брать ,хочу ставить туда навигацию Waze поэтому нужен интернет в магнитоле 3g. Стоит ли брать магнитолы с 8 дюймовым экраном с переходной панелью вместо штатной?

Аватар користувача
LedMax
Новичок
Новичок
Повідомлень: 64
З нами з: 28 липня 2009, 11:12
Reputation: 0
My car: нет
Меня зовут: Максим
Card Number: 0
Звідки: Днепр
Контактна інформація:

Re: Камера заднего вида 2017 на SH

Повідомлення LedMax » 02 жовтня 2017, 20:22

как Вам камера с таким обзором?
phpBB[video]"

https://www.youtube.com/watch?v=FCcllFOF1vk

4my_spam
Новичок
Новичок
Повідомлень: 27
З нами з: 14 травня 2016, 00:50
Reputation: 0
My car: Forester SG 2.5 XT
Card Number: 0
Звідки: Київ

Re: Камера заднего вида 2017 на SH

Повідомлення 4my_spam » 02 жовтня 2017, 22:08

Я встановив собі камеру з кутом огляду 170 градусів. Для мене різниця між 170 і 190 не суттєва. Зі своєю я все ще бачу частину бампера і фаркоп. А ось те, де стоїть камера - має значення. Я свою встановив замість плафону підсвідки номеру і таке враження, що вона дивиться взагалі збоку. Тому, мабуть, оптимальне місце встановлення - рамка номеру.

Dreammer
Участник
Участник
Повідомлень: 181
З нами з: 05 червня 2017, 23:16
Reputation: 0
My car: Forester 2.0
Меня зовут: Андрей
Card Number: 0

Re: Камера заднего вида 2017 на SH

Повідомлення Dreammer » 04 жовтня 2017, 11:11

Друзья ,что думаете о такой вот встроенной штатной магнитоле? Я так понимаю она продается сразу с рамкой и менять нужно сразу всю переднюю панель? Очень стильно смотрится и экран большой.
https://postimg.org/image/1fkci27pbf/

Аватар користувача
Gengzu
Понимающий
Понимающий
Повідомлень: 976
З нами з: 25 січня 2013, 08:45
Reputation: 0
My car: Forester SH9
Меня зовут: Олег
Card Number: 0
Звідки: Киев

Re: Камера заднего вида 2017 на SH

Повідомлення Gengzu » 04 жовтня 2017, 11:55

а цена такой магнитолы?
там андроид?
Forester SG5, 2.5л, АКПП, 2006г. (Tuned by BOXER POWER) -> Forester SH9 (Tuned by BilykWRX)

annihilator
Участник
Участник
Повідомлень: 101
З нами з: 13 вересня 2011, 23:53
Reputation: 2
My car: forester s-edition 2011
Меня зовут: Федор
Card Number: 0
Звідки: Киев

Re: Камера заднего вида 2017 на SH

Повідомлення annihilator » 08 жовтня 2017, 17:50

Dreammer писав:Друзья ,что думаете о такой вот встроенной штатной магнитоле? Я так понимаю она продается сразу с рамкой и менять нужно сразу всю переднюю панель? Очень стильно смотрится и экран большой.
https://postimg.org/image/1fkci27pbf/
скорее всего музейный раритет ни вин це за невменяемые деньги.
гляньте лучше в сторону любой на андроиде+переходная рамка (около 1000 грн. будет) или штатные есть например редпавер.

Відповісти

Повернутись до “Доп. Оборудование”