бризговики на новий форік особливо на зиму фуфло

Дворники, шины-диски, сигнализации, коврики, брызговики и т.д.
Відповісти
Аватар користувача
maksmm
Понимающий
Понимающий
Повідомлень: 718
З нами з: 02 травня 2008, 00:15
Reputation: 0
My car: 2.0X(MY09)
Меня зовут: макс
Card Number: 0
Звідки: Київ

бризговики на новий форік особливо на зиму фуфло

Повідомлення maksmm » 10 грудня 2008, 10:18

хто хоче потратити даремно майже 200 уе - ставте.
я про такі пласмасові лапті що вішаються за колесом. виглядає зачотно але на практиці... бризговики всередині пустотілі (мають типу форму глибокої ложки з боку колеса ще й з нішою якоюсь) і туди набивається сніг-болото і це все в тій пустотілості намертво замерзає. виковиряти потім той кусок льоду без молотка не реально. а на ямах лід від тої "ложки" відклеюється але випасти не може бо ложка глибока а колесо близько. і так і тарахтить по колесу. якщо з переднього після повного вивороту руля ще можна щось вибити то з заднього без розбивання льоду на куски ніяк.
а ще треба перевірити скільки воно кліренсу краде. а навіть як не краде то я б в пісок-болото не ризикнув з ними пертись, пообламуються.
взагалі хтось знає як вони кріпляться щоб акуратно зняти?

Аватар користувача
Aртем
Участник
Участник
Повідомлень: 198
З нами з: 19 листопада 2008, 17:05
Reputation: 0
My car: Subaru
Меня зовут: Тема)))
Card Number: 0
Звідки: Днепропетровск

Re: бризговики на новий форік особливо на зиму фуфло

Повідомлення Aртем » 10 грудня 2008, 16:03

------
Востаннє редагувалось 22 січня 2014, 11:45 користувачем Aртем, всього редагувалось 1 раз.

Юрец
Участник
Участник
Повідомлень: 138
З нами з: 27 березня 2008, 23:02
Reputation: 0
My car: есть
Card Number: 0

Re: бризговики на новий форік особливо на зиму фуфло

Повідомлення Юрец » 10 грудня 2008, 21:47

передние стекла стали меньше забрызгиваться, и грязи меньше забивается между дверью и порогом.
я доволен.
никогда не знаешь, где тебе повезет

Аватар користувача
Шурик
Советчик
Советчик
Повідомлень: 2423
З нами з: 19 квітня 2008, 20:02
Reputation: 0
My car: Лісапєд.
Меня зовут: Кто!?
Card Number: 0
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: бризговики на новий форік особливо на зиму фуфло

Повідомлення Шурик » 10 грудня 2008, 22:32

Вся эта "срань" замерзает за ночь, а днём это "каша" . Неужели так трудно выйдя из машины стукнуть ногой по каждому брызговику? Не вижу проблемы. icon_russian_roulette
Борітеся – поборете, Вам бог помагає! За вас правда, за вас сила. І воля святая!

Аватар користувача
maksmm
Понимающий
Понимающий
Повідомлень: 718
З нами з: 02 травня 2008, 00:15
Reputation: 0
My car: 2.0X(MY09)
Меня зовут: макс
Card Number: 0
Звідки: Київ

Re: бризговики на новий форік особливо на зиму фуфло

Повідомлення maksmm » 11 грудня 2008, 11:56

Шурик писав:Вся эта "срань" замерзает за ночь, а днём это "каша" . Неужели так трудно выйдя из машины стукнуть ногой по каждому брызговику? Не вижу проблемы. icon_russian_roulette
я теж не перший день в перший клас. в тому то і прикол що новофорікових бризговиках (мож просто мені такі втюхали :twisted: ) в самому низу з боку колеса ніша яка практично горизонтальна. щось типу букви П тільки боком. і скільки легко не стукай та "срань" звідти запросто не вилітає поки не колупнеш чимось. а сильно стукати пластмаса ламається.

Аватар користувача
MegaMax
Новичок
Новичок
Повідомлень: 53
З нами з: 05 грудня 2012, 16:14
Reputation: 0
My car: forester 2013 SJ 2,5
Меня зовут: Максим
Card Number: 159
Звідки: Харьков

Re: куплю на Форь 2009 2,5Т мех.

Повідомлення MegaMax » 14 січня 2013, 11:24

А какие посоветуете ?

Аватар користувача
speed-rs
Советчик
Советчик
Повідомлень: 5544
З нами з: 09 лютого 2011, 02:35
Reputation: 0
My car: Subaru Impreza WRX Red Beast
Меня зовут: speed-rs
Card Number: 103
Звідки: Київ-Львів
Контактна інформація:

Re: куплю на Форь 2009 2,5Т мех.

Повідомлення speed-rs » 14 січня 2013, 11:48

Кася писав:А какие посоветуете ?
Если так что б реально защищали то Ралли Армор!
http://www.drive2.ru/r/subaru/1242319/
https://www.facebook.com/wrt13
Chayka-ring 2014 (шпилька): 1:31.7 Forester
Chayka-ring 2014 (мото): 1:27.0 Forester
Chayka-ring 2014 (шпилька): 1:26.65 Impreza WRX
Feo-ring 2016 : 29.88 Impreza WRX

Аватар користувача
Andreas
Участник
Участник
Повідомлень: 355
З нами з: 23 лютого 2012, 12:47
Reputation: 0
My car: Forester 2011 2.0 AT
Меня зовут: Andreas
Звідки: Кривой Рог

Re: куплю на Форь 2009 2,5Т мех.

Повідомлення Andreas » 14 січня 2013, 11:59

Ралли армор - и самому вырезать можно, на субаруфорестер.орг даже трафареты кто-то выкладывал.
А вот - ПОИНТЕРЕСНЕЕ
а "фирменные" - наберите в поиске ебэя "subaru forester 2009 mud flaps" и поставьте галочку фри шиппинг. 38 уе - очень приличные, мягенькие. Я себе взял. Точная копия оригинала, даже эмблемки субовские есть.
Зображення

Аватар користувача
speed-rs
Советчик
Советчик
Повідомлень: 5544
З нами з: 09 лютого 2011, 02:35
Reputation: 0
My car: Subaru Impreza WRX Red Beast
Меня зовут: speed-rs
Card Number: 103
Звідки: Київ-Львів
Контактна інформація:

Re: куплю на Форь 2009 2,5Т мех.

Повідомлення speed-rs » 14 січня 2013, 13:03

Andreas писав:Ралли армор - и самому вырезать можно, на субаруфорестер.орг даже трафареты кто-то выкладывал.
А вот - ПОИНТЕРЕСНЕЕ
а "фирменные" - наберите в поиске ебэя "subaru forester 2009 mud flaps" и поставьте галочку фри шиппинг. 38 уе - очень приличные, мягенькие. Я себе взял. Точная копия оригинала, даже эмблемки субовские есть.
Вырезать можно все самому, вот вопрос в качестве материала!!! 3 раза об бровку уже отрывал, итог отвинтил болты и все становится обратно ничего не выламано и не сломано как у родного, сразу и подкрылок пришлось менять....
http://www.drive2.ru/r/subaru/1242319/
https://www.facebook.com/wrt13
Chayka-ring 2014 (шпилька): 1:31.7 Forester
Chayka-ring 2014 (мото): 1:27.0 Forester
Chayka-ring 2014 (шпилька): 1:26.65 Impreza WRX
Feo-ring 2016 : 29.88 Impreza WRX

Аватар користувача
Andreas
Участник
Участник
Повідомлень: 355
З нами з: 23 лютого 2012, 12:47
Reputation: 0
My car: Forester 2011 2.0 AT
Меня зовут: Andreas
Звідки: Кривой Рог

Re: куплю на Форь 2009 2,5Т мех.

Повідомлення Andreas » 14 січня 2013, 14:35

speed-rs писав:Вырезать можно все самому, вот вопрос в качестве материала!!! 3 раза об бровку уже отрывал, итог отвинтил болты и все становится обратно ничего не выламано и не сломано как у родного, сразу и подкрылок пришлось менять....
Материал можно вполне подобрать какчественный. Например, камера с БелАЗа [icon_thumbup2
Насчёт" отрывал" - а Вы, батенька, однако, экстремист. А по поводу "функционал 0" "фирменных" - вот не согласный я. Специально обращал внимание - после установки "фирменных" заляпанность ЗНАЧИТЕЛЬНО снизилась. И если выбирать по коэффициенту заляпываемость/внешний вид, мой выбор - однозначно "фирменные". ИМХО!!!
О цене в 138 уёв я вообще умалчиваю. *CRAZY*
Зображення

Відповісти

Повернутись до “Доп. Оборудование”