Обсуждение резины

Дворники, шины-диски, сигнализации, коврики, брызговики и т.д.
Аватар користувача
STARpom
Понимающий
Понимающий
Повідомлень: 826
З нами з: 26 січня 2012, 11:41
Reputation: 0
My car: S-Edition 2012
Меня зовут: Макс
Card Number: 275
Звідки: Измаил, Одесская обл.

Re: Обсуждение резины

Повідомлення STARpom » 18 грудня 2013, 16:02

Oleg B писав:
СКВ писав:Коллеги, подскажите, пожалуйста.

Вчера приказала жить одна покрышка из четырех. Пробег колес 5-6 тыс. км.
Можно ли обойтись покупкой пары новых на одну ось или все 4 под замену?
Авто - Импреза 2,0 АКПП.

Спасибо!
С таким пробегом я бы купил 1 новую и не парился бы.
Аналогично! На 5-6 тысячах износ минимальный, и почувствовать разницу у вас вряд ли получится.
Зображення

migell
Новичок
Новичок
Повідомлень: 39
З нами з: 21 квітня 2012, 17:41
Reputation: 0
My car: forester 2.0 2h 2010
Меня зовут: migell
Card Number: 0
Звідки: ylta

Re: Обсуждение резины

Повідомлення migell » 18 грудня 2013, 20:17

не фиг на резине кроить - это жизнь и здоровье тебя и твоих близких ! а также = это большое удовольствие которое дороже денег!
Migell

Аватар користувача
Спец
Советчик
Советчик
Повідомлень: 2284
З нами з: 09 червня 2008, 20:45
Reputation: 0
My car: SG9 2.5ХT *07 АТ Black
Меня зовут: Алексей
Card Number: 113
Звідки: Киев

Re: Обсуждение резины

Повідомлення Спец » 18 грудня 2013, 22:30

СКВ писав:Коллеги, подскажите, пожалуйста.

Вчера приказала жить одна покрышка из четырех. Пробег колес 5-6 тыс. км.
Можно ли обойтись покупкой пары новых на одну ось или все 4 под замену?
Авто - Импреза 2,0 АКПП.

Спасибо!
одной хватит
износ минимален
SG9 2.5ХT *07 АТ Black

СКВ
Участник
Участник
Повідомлень: 220
З нами з: 12 квітня 2008, 12:05
Reputation: 0
My car: 2008 SH5 2.0 5МT
Меня зовут: Сергей
Card Number: 0
Звідки: Киев

Re: Обсуждение резины

Повідомлення СКВ » 19 грудня 2013, 16:14

STARpom писав:На 5-6 тысячах износ минимальный, и почувствовать разницу у вас вряд ли получится.
Всем огромное спасибо!
Я беспокоюсь, чтобы не навредить трансмисии.
Заказал, кстати, пару. В расход ушло переднее правое, два новых поставлю на перед, одно пусть лежит в запасе.
- Скажите, а нет другой рифмы к слову "выборы"? - Нет!

Аватар користувача
STARpom
Понимающий
Понимающий
Повідомлень: 826
З нами з: 26 січня 2012, 11:41
Reputation: 0
My car: S-Edition 2012
Меня зовут: Макс
Card Number: 275
Звідки: Измаил, Одесская обл.

Re: Обсуждение резины

Повідомлення STARpom » 19 грудня 2013, 23:20

Кто что может сказать про колёса fulda kristall control hp 205/60/16? Мягкость, шумность, свойства? Спасибо.
Зображення

Dru
Участник
Участник
Повідомлень: 305
З нами з: 30 жовтня 2011, 23:11
Reputation: 0
My car: S60 2.0T
Меня зовут: Андрій
Card Number: 0
Звідки: з Хонда Мафії

Re: Обсуждение резины

Повідомлення Dru » 24 грудня 2013, 19:15

Miar писав:Я взял Continental ExtremeWinterContact в размере 215/60/17, доволен как слон.
Третій сезон таку катаю. Дуже збалансована покришка. Хороша курсова стійкість на слизькому покритті. Єдиний мінус помітив минулого року: на асфальті при 60+ злегка гуде, почав думати про заміну диференціалу, але на літній резині пройшло).

Аватар користувача
nedolyga
Новичок
Новичок
Повідомлень: 60
З нами з: 30 квітня 2011, 16:32
Reputation: 0
My car: Giant Terrago 3, Legacy 07, Forester 08
Меня зовут: Богдан
Card Number: 0
Звідки: Київ

Re: Обсуждение резины

Повідомлення nedolyga » 25 грудня 2013, 17:17

Що скажете про ЛІТО 215/65 R16 98H Continental Conti Premium Contact 5 на Forester 2008 р.в. ??
Хтось користуэться ? Як гума ? Подивитись на щось інше за ці гроші (1100 грн\шт) ?
Giant Terrago 2008 3 Full custom
Subaru Legacy 2007 2.0 MT

Аватар користувача
nedolyga
Новичок
Новичок
Повідомлень: 60
З нами з: 30 квітня 2011, 16:32
Reputation: 0
My car: Giant Terrago 3, Legacy 07, Forester 08
Меня зовут: Богдан
Card Number: 0
Звідки: Київ

Re: Обсуждение резины

Повідомлення nedolyga » 31 грудня 2013, 13:39

Що, ніхто не користується літньою резиною ? Допоможіть підбрати на Forester 215/65 R16....будьласка.
Про контік відгуки двоякі в неті....цікаво від форестероводів щось.
Що з приводу Vredestein Sportrac 5 ?
Giant Terrago 2008 3 Full custom
Subaru Legacy 2007 2.0 MT

Аватар користувача
Спец
Советчик
Советчик
Повідомлень: 2284
З нами з: 09 червня 2008, 20:45
Reputation: 0
My car: SG9 2.5ХT *07 АТ Black
Меня зовут: Алексей
Card Number: 113
Звідки: Киев

Re: Обсуждение резины

Повідомлення Спец » 31 грудня 2013, 15:23

nedolyga писав:Що, ніхто не користується літньою резиною ? Допоможіть підбрати на Forester 215/65 R16....будьласка.
Про контік відгуки двоякі в неті....цікаво від форестероводів щось.
Що з приводу Vredestein Sportrac 5 ?
какого класса необходима резина, шоссейная, грунтовая, дождевая, на все случаи жизни?
SG9 2.5ХT *07 АТ Black

Аватар користувача
nedolyga
Новичок
Новичок
Повідомлень: 60
З нами з: 30 квітня 2011, 16:32
Reputation: 0
My car: Giant Terrago 3, Legacy 07, Forester 08
Меня зовут: Богдан
Card Number: 0
Звідки: Київ

Re: Обсуждение резины

Повідомлення nedolyga » 31 грудня 2013, 15:27

Для пенсіонера) Їзда виключно по правилам.
95% всього пробігу - траса Київ - Обухів - Кагарлик - Миронівка - ...
Giant Terrago 2008 3 Full custom
Subaru Legacy 2007 2.0 MT

Відповісти

Повернутись до “Доп. Оборудование”