Forester SG vs Forester SH (обсуждение )

сравнение с одноклассниками, а также с другими авто..
ZiC
Участник
Участник
Повідомлень: 102
З нами з: 13 лютого 2012, 15:08
Reputation: 0
My car: Forester 2.5 XS S12
Меня зовут: Іван
Card Number: 0
Звідки: м. Київ(Оболонь)

Re: Forester SG vs Forester SH (обсуждение )

Повідомлення ZiC » 27 жовтня 2016, 11:34

Мені в sg подобалось те, що вона мала свій характер, виділялась. Особливо дорестайлова. Не подобалось в ній її 2,0 двиг, хоча і надійний але туповатий. Хотів брати в роках 09-10 турбо або атмо не менше 2,5 л. І так трапилось, що на авторіа засвітилась та що купив (2011 року із цепом), просто запала в око, не знаю навіть чому :) В машині було багато недоліків, особисто по ходовці + тріщина на лобовому. Збив нормально на цьому грошей і купив. Ще як плюс "за" зимова резина на окремих власних 17-их субаровских дисках.
Наразі задоволений як слон. Хоч і довелось звикати...Недовго.
Хоча, ніяк не можу звикнути до дешевого пластику. Та відверто хріновій шумці. На sg всередині все було монолітно, нічого не скрипіло незважаючи на 12 річний вік і по шумці була непогана.
Якщо б знову довелось обирати, обрав би SH.

Аватар користувача
STARpom
Понимающий
Понимающий
Повідомлень: 827
З нами з: 26 січня 2012, 11:41
Reputation: 0
My car: S-Edition 2012
Меня зовут: Макс
Card Number: 275
Звідки: Измаил, Одесская обл.

Re: Forester SG vs Forester SH (обсуждение )

Повідомлення STARpom » 18 січня 2017, 10:52

ZiC писав:Мені в sg подобалось те, що вона мала свій характер, виділялась. Особливо дорестайлова. Не подобалось в ній її 2,0 двиг, хоча і надійний але туповатий. Хотів брати в роках 09-10 турбо або атмо не менше 2,5 л. І так трапилось, що на авторіа засвітилась та що купив (2011 року із цепом), просто запала в око, не знаю навіть чому :) В машині було багато недоліків, особисто по ходовці + тріщина на лобовому. Збив нормально на цьому грошей і купив. Ще як плюс "за" зимова резина на окремих власних 17-их субаровских дисках.
Наразі задоволений як слон. Хоч і довелось звикати...Недовго.
Хоча, ніяк не можу звикнути до дешевого пластику. Та відверто хріновій шумці. На sg всередині все було монолітно, нічого не скрипіло незважаючи на 12 річний вік і по шумці була непогана.
Якщо б знову довелось обирати, обрав би SH.
Честно говоря, первый раз читаю про то что в SG не плохая шумоизоляция. Как по мне, так как раз шумит она гораздо громче чем SH.
Зображення

Відповісти

Повернутись до “Forester VS ...”