Продам відеореєстратор

Правила форуму
При добавлении объявления обязательно ознакомьтесь с правилами раздела «Продаю»
После продажи - ОБЯЗАТЕЛЬНО закройте тему.
Відповісти
Аватар користувача
GRASS
Новичок
Новичок
Повідомлень: 70
З нами з: 04 лютого 2009, 17:29
Reputation: 0
My car: forester 2.0 AT 2009
Меня зовут: Grass
Card Number: 0
Звідки: Кам'янець-Подільський

Продам відеореєстратор

Повідомлення GRASS » 26 травня 2010, 17:50

Продам відеореєстратор Car Black Box RZ-5001DE, на гарантії.
Ціна 1300грн.
Купував тут http://avtozvuk.com.ua/info.php?id=6695" target="_blank
  
Востаннє редагувалось 24 січня 2011, 23:30 користувачем GRASS, всього редагувалось 6 разів.
Зображення

Фермер
Новичок
Новичок
Повідомлень: 59
З нами з: 18 травня 2010, 20:48
Reputation: 0
My car: forester 2.5 ХТ
Меня зовут: Евгений
Card Number: 0
Звідки: Донецк

Re: Продам відеореєстратор

Повідомлення Фермер » 26 травня 2010, 22:04

причинапродажи- недоволен или ?

Аватар користувача
GRASS
Новичок
Новичок
Повідомлень: 70
З нами з: 04 лютого 2009, 17:29
Reputation: 0
My car: forester 2.0 AT 2009
Меня зовут: Grass
Card Number: 0
Звідки: Кам'янець-Подільський

Re: Продам відеореєстратор

Повідомлення GRASS » 26 травня 2010, 23:42

Замість нього буду купувати автокрісло для донечки! :oops:
Зображення

Аватар користувача
GRASS
Новичок
Новичок
Повідомлень: 70
З нами з: 04 лютого 2009, 17:29
Reputation: 0
My car: forester 2.0 AT 2009
Меня зовут: Grass
Card Number: 0
Звідки: Кам'янець-Подільський

Re: Продам відеореєстратор

Повідомлення GRASS » 11 червня 2010, 18:56

Нова ціна 1100грн.
Зображення

Аватар користувача
GRASS
Новичок
Новичок
Повідомлень: 70
З нами з: 04 лютого 2009, 17:29
Reputation: 0
My car: forester 2.0 AT 2009
Меня зовут: Grass
Card Number: 0
Звідки: Кам'янець-Подільський

Re: Продам відеореєстратор

Повідомлення GRASS » 08 серпня 2010, 23:56

Нова ціна 900грн.
Зображення

Відповісти

Повернутись до “Запчасти и аксессуары”