Forester SH9
Всі запчастини були зняті на 40 тис. км в процесі тюнингу:
- аппайп
- самка
- інтеркулер + направляюча + кришка
- турба
- даунпайп
- гальма (диски, шланги, скоби, колодки)
- стабілізатори перед + зад
- шків коленвалу
- колесні диски 5шт
- банка Fujisobo (колись купив не підійшла)
Все знаходиться у Львові. Все разом 20 тис грн.
Оригінальні б.у. SH9 - впуск, iнтуркулер, турба, випуск, гальма, і тд
Правила форуму
При добавлении объявления обязательно ознакомьтесь с правилами раздела «Продаю»
После продажи - ОБЯЗАТЕЛЬНО закройте тему.
При добавлении объявления обязательно ознакомьтесь с правилами раздела «Продаю»
После продажи - ОБЯЗАТЕЛЬНО закройте тему.
-
Ros
- Участник

- Повідомлень: 183
- З нами з: 08 травня 2012, 16:22
- Reputation: 0
- My car: Forester 2.5XT MY09 VF52 300+лс
- Меня зовут: Рос
- Card Number: 0
Оригінальні б.у. SH9 - впуск, iнтуркулер, турба, випуск, гальма, і тд
SH 2009MY 2.5XT 4EAT VF52 300+лс http://forester-club.com.ua/viewtopic.p ... 34#p182816
