
[/image]






а "ближче до стоку" - з якого боку?Berezenskiy писав:клиренс был ближе к стоку

Lambert писав:а "ближче до стоку" - з якого боку?Berezenskiy писав:клиренс был ближе к стоку
я цікавлюсь поставити свій SG вище, аніж сток
чи ваші стійки - ближче до занижених?


Староконстантинов Хмельницкая областьLambert писав:гаразд, де ці стійки територіально?
