Продам багато непотрiбного

Правила форуму
При добавлении объявления обязательно ознакомьтесь с правилами раздела «Продаю»
После продажи - ОБЯЗАТЕЛЬНО закройте тему.
Відповісти
Горобець Денис
Участник
Участник
Повідомлень: 117
З нами з: 18 січня 2014, 16:37
Reputation: 0
My car: forester 2.0X
Меня зовут: Stetnet
Card Number: 0

Продам багато непотрiбного

Повідомлення Горобець Денис » 24 квітня 2018, 23:07

1. Airbag в хорошому станi цiна 30у.е
Зображення
Зображення
2. Стiйки кришки багажника в дуже хорошому станi цiна 500грн
Зображення
Зображення
3.Кришка маслозаливної горловини цiна 200грн.
Зображення
4.Приборна панель з пробiгом 189000. цiна 30у.е.
Зображення
Зображення
Зображення
5.Ручки вiдкривання дверей пластиковi цiна 500грн.
Зображення
Зображення
Гайки кол.Blox фiолетового кольору , один раз вкручувались.одна гайка з пошкодженою рiзьбою цiна 300грн.
Зображення
Зображення
Зображення
..тел.0952214143 Денис

Горобець Денис
Участник
Участник
Повідомлень: 117
З нами з: 18 січня 2014, 16:37
Reputation: 0
My car: forester 2.0X
Меня зовут: Stetnet
Card Number: 0

Re: Продам багато непотрiбного

Повідомлення Горобець Денис » 30 квітня 2018, 12:58

Aibag -продан

Горобець Денис
Участник
Участник
Повідомлень: 117
З нами з: 18 січня 2014, 16:37
Reputation: 0
My car: forester 2.0X
Меня зовут: Stetnet
Card Number: 0

Re: Продам багато непотрiбного

Повідомлення Горобець Денис » 03 травня 2018, 17:31

Нова ціна гайки -250грн.
Ручки -300грн.
Стійки кришки баг.-450грн.
Приборна панель автомат - 750грн

Горобець Денис
Участник
Участник
Повідомлень: 117
З нами з: 18 січня 2014, 16:37
Reputation: 0
My car: forester 2.0X
Меня зовут: Stetnet
Card Number: 0

Re: Продам багато непотрiбного

Повідомлення Горобець Денис » 10 травня 2018, 08:56

..приборка продана..

Відповісти

Повернутись до “Запчасти и аксессуары”