Продам турбіну IHI VF-48

Правила форуму
При добавлении объявления обязательно ознакомьтесь с правилами раздела «Продаю»
После продажи - ОБЯЗАТЕЛЬНО закройте тему.
Відповісти
zalyubovskiy
Новичок
Новичок
Повідомлень: 17
З нами з: 28 січня 2019, 20:51
Reputation: 0
My car: Forester SG 2.5XT МКПП, 2007
Меня зовут: Влад
Card Number: 0
Звідки: Харьков
Контактна інформація:

Продам турбіну IHI VF-48

Повідомлення zalyubovskiy » 20 грудня 2021, 14:24

Продам турбіну IHI VF-48 (сток STI турбіна для STI 2008+).

Купував у Варлока (Одеса) новою: вона була привезена із Японії, де її зняли з нової машини (WRX STI в кузові VAB) в автосалоні.

Стояла на моєму Forester SG9 XT. Проїхала 30тис км, дула 1.0 bar (але з легкістю може дути і більше). Зняв через перехід на більшу турбіну.

Підходить болт-он на на Forester, Impreza чи інші сінглскрол Subaru. Ідеальна для 2.5л мотору. Чудова заміна сток турбіні.

Потенціал 350 к.с.

Має "фірмену" тріщину гарячої частини, як і всі VF-48. На експлуатацію ніяк не впливає. Масло не кидає.

Ціна 400$.

смт. БІлики, Полтавська область.

Влад. Тел. 0994703342 (телеграм, вайбер, вацап). Форум не читаю.
Востаннє редагувалось 25 серпня 2022, 11:25 користувачем zalyubovskiy, всього редагувалось 3 разів.

zalyubovskiy
Новичок
Новичок
Повідомлень: 17
З нами з: 28 січня 2019, 20:51
Reputation: 0
My car: Forester SG 2.5XT МКПП, 2007
Меня зовут: Влад
Card Number: 0
Звідки: Харьков
Контактна інформація:

Re: Продам турбину IHI VF-48

Повідомлення zalyubovskiy » 25 серпня 2022, 11:19

400$.

Відповісти

Повернутись до “Запчасти и аксессуары”