ПРОДАНО

Правила форуму
При добавлении объявления обязательно ознакомьтесь с правилами раздела «Продаю»
После продажи - ОБЯЗАТЕЛЬНО закройте тему.
Закрито
Bogvova
Участник
Участник
Повідомлень: 375
З нами з: 23 травня 2009, 23:13
Reputation: 0
My car: forester 2.0 07гв
Меня зовут: Вова
Звідки: Луцк (067)3323493

ПРОДАНО

Повідомлення Bogvova » 23 травня 2019, 14:47

Штатная навигация Forester SG5 SG9 ЕВРОПА
В общем все что на фото .
Цена 5000грн
067 ЗЗ2 З49З
Зображення
Востаннє редагувалось 23 червня 2019, 14:55 користувачем Bogvova, всього редагувалось 1 раз.

petr
Новичок
Новичок
Повідомлень: 38
З нами з: 14 листопада 2008, 15:32
Reputation: 0
My car: forester 2.0X
Меня зовут: petr
Card Number: 0

Re: Штатная навигация Forester SG5 SG9 5000грн

Повідомлення petr » 24 травня 2019, 18:28

Доброго дня
На форестер переходний 2006-7року стане ???
УКАЖІТЬ пожалуста технічні характеристики НАВІГАЦІЇ.
Дякую.
Монітор дюйми ?
яка ОС ?
с FM-трансмитером ?
Проводной USB.?
Поддержка Bluetooth.?
Встроенный Wi-Fi или GSM/GPRS-модуль ?
Процессор и чип GPS-приемника ?
Память,?
Флэш-память ?
Дякую.
можна на почту : aviator_18@ukr.net вайбкр:0672091302

Аватар користувача
komis@r
Участник
Участник
Повідомлень: 235
З нами з: 06 грудня 2014, 20:22
Reputation: 2
My car: Forester 2.0X AT MY08
Меня зовут: Александр
Card Number: 0
Звідки: Киев

Re: Штатная навигация Forester SG5 SG9 5000грн

Повідомлення komis@r » 24 травня 2019, 20:33

petr писав:Доброго дня
На форестер переходний 2006-7року стане ???
УКАЖІТЬ пожалуста технічні характеристики НАВІГАЦІЇ.
Дякую.
Монітор дюйми ?
яка ОС ?
с FM-трансмитером ?
Проводной USB.?
Поддержка Bluetooth.?
Встроенный Wi-Fi или GSM/GPRS-модуль ?
Процессор и чип GPS-приемника ?
Память,?
Флэш-память ?
Дякую.
можна на почту : aviator_18@ukr.net вайбкр:0672091302
Ниче там нету :mrgreen: приблуда для красоты

4my_spam
Новичок
Новичок
Повідомлень: 27
З нами з: 14 травня 2016, 00:50
Reputation: 0
My car: Forester SG 2.5 XT
Card Number: 0
Звідки: Київ

Re: Штатная навигация Forester SG5 SG9 5000грн

Повідомлення 4my_spam » 24 травня 2019, 21:12

Цей комплект я приберіг би до тих часів, коли СГ9 стане ретрокаром і комусь захочеться відреставрувати її до первозданного вигляду.
УКАЖІТЬ пожалуста технічні характеристики НАВІГАЦІЇ.
Навігація йшла в мене в стоку, машина 2006 року. Навігашка працює на дисках. Я як заморочився запустити цю навігацю в 2016 році ледь знайшов двухсторонні двд диски :) Востаннє карти, що підходять на цю навігацію оновлював ленд ровер в 2012 році. Аудіо не має навіть AUX, тільки радіо або диски. Екземпляр має виключно історичну цінність.

Bogvova
Участник
Участник
Повідомлень: 375
З нами з: 23 травня 2009, 23:13
Reputation: 0
My car: forester 2.0 07гв
Меня зовут: Вова
Звідки: Луцк (067)3323493

Re: Штатная навигация Forester SG5 SG9 5000грн

Повідомлення Bogvova » 09 червня 2019, 10:32

4000грн

Bogvova
Участник
Участник
Повідомлень: 375
З нами з: 23 травня 2009, 23:13
Reputation: 0
My car: forester 2.0 07гв
Меня зовут: Вова
Звідки: Луцк (067)3323493

Re: Штатная навигация Forester SG5 SG9 5000грн

Повідомлення Bogvova » 23 червня 2019, 14:54

Закрийте ПРОДАНО

Закрито

Повернутись до “Запчасти и аксессуары”