Продам рейку форестер SH

Правила форуму
При добавлении объявления обязательно ознакомьтесь с правилами раздела «Продаю»
После продажи - ОБЯЗАТЕЛЬНО закройте тему.
Відповісти
gti4*4
Новичок
Новичок
Повідомлень: 65
З нами з: 28 вересня 2015, 14:11
Reputation: 0
My car: forester 2.5XТ
Card Number: 0

Продам рейку форестер SH

Повідомлення gti4*4 » 21 травня 2018, 10:11

Продам рейку з форестера SH турбо після ребілда 3050 грн. також пружини задні і амортизатори з підкачкою (потік лівий аморт поміняв на нові) пропогуйте ціну кого цікавить тел. для звязку 097-145-39-36 ДмитроЗображенняЗображення

ЗображенняЗображення

gti4*4
Новичок
Новичок
Повідомлень: 65
З нами з: 28 вересня 2015, 14:11
Reputation: 0
My car: forester 2.5XТ
Card Number: 0

Re: Продам рейку форестер SH

Повідомлення gti4*4 » 25 травня 2018, 16:27

3000

gti4*4
Новичок
Новичок
Повідомлень: 65
З нами з: 28 вересня 2015, 14:11
Reputation: 0
My car: forester 2.5XТ
Card Number: 0

Re: Продам рейку форестер SH

Повідомлення gti4*4 » 16 липня 2018, 10:59

2700 рейка

gti4*4
Новичок
Новичок
Повідомлень: 65
З нами з: 28 вересня 2015, 14:11
Reputation: 0
My car: forester 2.5XТ
Card Number: 0

Re: Продам рейку форестер SH

Повідомлення gti4*4 » 24 липня 2018, 10:29

2500

gti4*4
Новичок
Новичок
Повідомлень: 65
З нами з: 28 вересня 2015, 14:11
Reputation: 0
My car: forester 2.5XТ
Card Number: 0

Re: Продам рейку форестер SH

Повідомлення gti4*4 » 21 серпня 2018, 15:11

2400

gti4*4
Новичок
Новичок
Повідомлень: 65
З нами з: 28 вересня 2015, 14:11
Reputation: 0
My car: forester 2.5XТ
Card Number: 0

Re: Продам рейку форестер SH

Повідомлення gti4*4 » 03 вересня 2018, 12:15

2300

seny26
Новичок
Новичок
Повідомлень: 35
З нами з: 07 жовтня 2016, 22:21
Reputation: 0
My car: forester 2.5 SH
Меня зовут: сеня
Card Number: 0

Re: Продам рейку форестер SH

Повідомлення seny26 » 03 вересня 2018, 15:58

на шлица люфтит ?

seny26
Новичок
Новичок
Повідомлень: 35
З нами з: 07 жовтня 2016, 22:21
Reputation: 0
My car: forester 2.5 SH
Меня зовут: сеня
Card Number: 0

Re: Продам рейку форестер SH

Повідомлення seny26 » 03 вересня 2018, 15:59

что вообще с ней было ?

gti4*4
Новичок
Новичок
Повідомлень: 65
З нами з: 28 вересня 2015, 14:11
Reputation: 0
My car: forester 2.5XТ
Card Number: 0

Re: Продам рейку форестер SH

Повідомлення gti4*4 » 03 вересня 2018, 16:34

Рейка текла і стукала поміняли рем комплект стук пропав але підтікала но не факт що сама рейка можливо самі шланги ...

gti4*4
Новичок
Новичок
Повідомлень: 65
З нами з: 28 вересня 2015, 14:11
Reputation: 0
My car: forester 2.5XТ
Card Number: 0

Re: Продам рейку форестер SH

Повідомлення gti4*4 » 09 квітня 2019, 12:15

2100

Відповісти

Повернутись до “Запчасти и аксессуары”